top of page
WIX_foni-12_edited.png

privātuma politika

PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

Iegādājoties produktus mājaslapā: Tu automātiski piekrīti noteikumiem un nosacījumiem, kas aprakstīti zemāk, tādēļ mēs iesakām pirms iepirkšanās rūpīgi izlasīt noteikumus.

MAKSĀJUMI

Maksājumu vari veikt ar bankas pārskaitījumu. Kad būsi veicis pasūtījumu, uz Tavu e-pastu atnāks rēķins. 

PIRKUMI

​Lai iegādātos produktus: Tev ir jāaizpilda personīgā un maksāšanai nepieciešamā informācija, lai varam sastādīt rēķinu. Kad Tavs pasūtījums būs noformēts, Tu saņemsi apstiprinošu e-pastu. Ja Tev ir kādi jautājumi, droši raksti mums ziņu uz e-pastu hei@maksimalists.lv

PIEGĀDE​

Mēs izmantojam OMNIVA pakomāta pakalpojumus. Sev tuvāko pakomātu atrodi šajā saitē (omniva.lv/privats/adreses). Pērkot 3 vai vairāk grāmatžurnālus, mēs nodrošinām bezmaksas piegādi.​ Piegāde tiek nodrošināta no 2 līdz 12 darba dienu laikā.

PRIVĀTUMA POLITIKA

Mēs cienām Tavu privātumu un rūpējamies par Tavu personas datu apstrādes atbilstību normatīvo aktu prasībām. Tu vari droši uzticēt mums savus personas datus.

Personas dati — jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisko personu.

 

Mūsu sadarbības ietvaros uz savu norādīto e-pasta adresi Tu vari saņemt informāciju par MAKSIMĀLISTA grāmatžurnāla jaunumiem un piedāvājumiem, kas varētu būt tev interesējoši un noderīgi.

Jebkurā laikā tev ir iespēja atteikties no MAKSIMĀLISTA jaunumu saņemšanas. Sūtot e-pastu ar ziņu "atteikties" uz hei@maksimals.com

laura_fons.png
bottom of page