WIX_foni-12_edited.png

privātuma politika

PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

Iegādājoties produktus mājaslapā: Tu automātiski piekrīti noteikumiem un nosacījumiem, kas aprakstīti zemāk, tādēļ mēs iesakām pirms iepirkšanās rūpīgi izlasīt noteikumus.

MAKSĀJUMI

Maksājumu vari veikt ar bankas pārskaitījumu. Kad būsi veicis pasūtījumu, uz Tavu e-pastu atnāks rēķins. 

PIRKUMI

​Lai iegādātos produktus: Tev ir jāaizpilda personīgā un maksāšanai nepieciešamā informācija, lai varam sastādīt rēķinu. Kad Tavs pasūtījums būs noformēts, Tu saņemsi apstiprinošu e-pastu. Ja Tev ir kādi jautājumi, droši raksti mums ziņu uz e-pastu hei@maksimalists.lv

PIEGĀDE​

Mēs izmantojam OMNIVA pakomāta pakalpojumus. Sev tuvāko pakomātu atrodi šajā saitē (omniva.lv/privats/adreses). Pērkot 3 vai vairāk grāmatžurnālus, mēs nodrošinām bezmaksas piegādi.​ Piegāde tiek nodrošināta no 2 līdz 7 darba dienu laikā.

PRIVĀTUMA POLITIKA

Mēs cienām Tavu privātumu un rūpējamies par Tavu personas datu apstrādes atbilstību normatīvo aktu prasībām. Tu vari droši uzticēt mums savus personas datus.

Personas dati — jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisko personu.

 

Mūsu sadarbības ietvaros uz savu norādīto e-pasta adresi Tu vari saņemt informāciju par MAKSIMĀLISTA grāmatžurnāla jaunumiem un piedāvājumiem, kas varētu būt tev interesējoši un noderīgi.

Jebkurā laikā tev ir iespēja atteikties no MAKSIMĀLISTA jaunumu saņemšanas. Sūtot e-pastu ar ziņu "atteikties" uz hei@maksimals.com

laura_fons.png